piątek, 9 maja 2014

Bohaterowie

 WIELKA JEDENASTKA
Potęgi
Diana Kamińska
20 lat
Hybryda (wampir i czarownica)
Wszystkie cztery żywioły
Jest stu procentową Polką*. Jej bardziej angielskie imię wynika z drugiego związku jej matki. Jest dziewczyną, która umie postawić na swoim. Ma przyrodnią siostrę Perrie i nie przyrodnią Klarę, które są czarownicami i  dwiema z wielkiej dziesiątki oraz najlepszego przyjaciela Zayna Malika, który jest drugą z hybryd. Czary do perfekcji  opanowała już w wieku 15 lat, gdyż wtedy miała zacząć rządzić magicznym światem. Jest miła, ale gdy ktoś ją zdenerwuje może pokazać pazurki (w tym wypadku kły). Dwa lata temu zesłano ją na ziemię, gdzie poszukiwała nieświadomych swoich mocy nastolatków. Jest cenioną czarownicą i walecznym wampirem. Mieszanka doskonała."Kiedy nie zabije cię czarami mogę to dokończyć kłami...Raw..."

Zayn Malik
21 lat
Hybryda (wampir i czarnoksiężnik)
Wszystkie cztery żywioły 
Jest chłopakiem, który powala swoim uśmiechem, nie tylko jego adoratorki, ale także i samą Dianę. W wielkiej dziesiątce ma daleką kuzynkę Eleanor. Jako potężna hybryda zazwyczaj prowadzi walki(u boku Diany oczywiście). Z wyglądu wygląda na chłopaka twardego i złego, no może takim jest, ale umie być miły . Na ziemi bronił śmiertelników przed aniołami ciemności. Kamińską traktuje jak młodszą siostrę. Gdy przez te trzy lata nie mieli kontaktu strasznie się o nią martwił a co ważniejsze stęsknił. I tu wychodzi jego druga twarz o nazwie wrażliwość. Niby oschły, ale wrażliwy. Nie znosi przegrywać, więc większość jego potyczek kończy się dla niego dobrze. 

 "Tak czy nie?! Przez wasze nic nie warte pomysły Prism* umiera!"

Reszta:
Perrie Edwards 
18 lat
Czarownica
Powietrze
Jako dość popularna czarownica chce dbać o swój wygląd lecz nie przesadza. Najmłodsza z całej 10. Jej siostrą jest Diana, którą dziewczyna chce naśladować. Do zesłania na ziemię nie rozstawała się z małą księgą czarów, ponieważ miała strasznie słabą pamięć. Jest miłą i dobrze wychowaną nastolatką. Umie każdego rozśmieszyć, lecz kiedy trzeba zachowuje pokerową twarz. 

"Jedyne co chcę teraz zrobić to wrócić na znienawidzoną ziemię. Tam przynajmniej bym była bezpieczna"

Niall Horan
21 lat
Anioł
Jak przystało na anioła jest miły i pomocny oraz wrażliwy na ludzką krzywdę. Jest wiecznie roześmiany. W kręgu przyjaciół to on i Louis nie umieją być poważni. Na ziemi bronił upadłych aniołów, którzy w walce byli bezbronni. Jako jedyny z wszystkich chłopaków w 10 nie ma tatuażu(boi się igieł). Jego potajemnym hobby są komputery i cała mechanika.
 "Bycie aniołem nie uprawnia do bycia tylko i wyłącznie miłym. Więc dla ciebie zrobię wyjątek i będę wredny:"


Louis Tomlinson
22 lata
Wilkołak
Chłopak, który zamienia się w wilkołaka, co obrzydzało większość dziewczyn, lecz zdołał znaleźć miłość. Jego atutami są piękne niebieskie oczy i uśmiech. Jest zawsze rozbawiony. Miły, ale i wredny. Dla przyjaciół zrobiłby wszystko, ale boi się nadchodzącej wojny.
"A więc powiadasz, że nie wiesz co to strach? Pozwól, że ci wytłumaczę"


Liam Payne
21 lat
Archanioł
Jest najpotężniejszym archaniołem w Prismie, ale hybrydy go przebijają. Jako jedyny z 10 jest odpowiedzialny. Choć by chciał nie umie być wredny. Nie pali i nie pije, ale tatuaży odpuścić sobie nie mógł. Jego dziewczyną jest Danielle.


"Są moimi przyjaciółmi więc nie obchodzi mnie to, czy mną rządzą czy nie"

 Harry Styles
20 lat
Połelf
Wyróżnia się z całej 10 pochodzeniem. Ponieważ jest pół normalsem a pół elfem. Jest strasznym kobieciarzem, choć jeszcze przed zesłaniem na ziemie chciał Perrie. Na ziemi radził sobie najlepiej ze wszystkich, ponieważ to jego druga ojczyzna. Umie strzelać z łuku i mówić po elficku.
"I co z tego, że jestem do połowy normalsem?! Rodziny się nie wybiera jak to mawiają. Jednak ty jesteś z ciemnej strony i tego powinieneś wstydzić się bardziej"

Klara Kamińska
19 lat
Hybryda (czarownica i wampir)
Ziemia
Młodsza siostra Diany i starsza Perrie. Nie ma mieszanego pochodzenia tak samo jak Diana. Jest dziewczyną rezolutną, zawsze postawi na swoim i wygra. Na ziemi była taką jakby asystentką. Jako siostra Diany jest uznawana za wzór do naśladowania. Nie często ukazuje swoje prawdziwe ja, które jest ciche i spokojne.

"Dlaczego wszyscy spoglądając na mnie myślą o Dianie? Kocham ją, bo jest moją siostrą, ale ja też istnieje"

Eleanor Cadler
20 lat
Elf
Dziewczyna Louisa. W wieku 10 lat już perfekcyjnie strzelała z łuku i dziś prawie tylko takiej broni używa. Jako jedyna z 10 jest w całości  elfem. Tylko ona nie wstydziła się Louisa, ponieważ jest osobą tolerancyjną i miłą. Zna język elficki, gdyż jest elfem.

"Gdy wojna się skończy mogę już nie żyć, ale ty powinieneś wtedy wiedzieć, że umarłam za ciebie Louis"

Danielle Peazer
20 lat
Syrena
Jest dziewczyną o słabych nerwach. Powiesz coś, źle ona wybucha. Gdy jest na powierzchni boi się nawet kropli wody, ponieważ wtedy zmienia się w syrenę. Jest dziewczyną Liama. Danielle umie rozkazywać wodnym stworzeniom, gdyż jest ich królową.
"Na powierzchni nienawidzę wody, zaś w wodzie nienawidzę ciebie"

Jesy Nelson
18 lat
Normals
Dziewczyna wychowała się na ziemi. Jednak pewnego dnia okazuje się, że jest prawnuczką jedynego normalsa z rady. Jest miła i spontaniczna. Będą na wojnie wciąż myśli, że to tylko zły sen. W Dianie, Perrie i Klarze widzi przyjaciółki.
Okej....Magia istnieje....Ale, że co?! Jak, co i gdzie?!

Poboczne nie z wielkiej 11

Jade Thirlwall i Leigh Anne Pinnock
18/19
Normalsy
Przyjaciółki Jesy. Przyleciały z nią na Prism. Są zwariowane. Od razu znalazły wspólny język z Perrie.


-Ruby Crystal
-Luke Crystal
♥♥♥
Polka-nie chodzi o ziemską Polskę, tylko o tą magiczną. W świecie magicznym są takie same państwa jak na Ziemi.
Prism-my na świat mówimy Ziemia u nich to Prism
One Direction-będzie sławne w późniejszych rozdziałach.
Kardashianowie-tu ta rodzina nie istnieje. Kylie i Kenndal są wykorzystane tylko do celów opowiadania.
Little Mix-jeszcze nie wiem czy coś takiego powstanie.

3 komentarze:

 1. Już mi się podoba ;)
  Zapraszam do siebie :)
  http://memoories-hurt.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciesze, że się podoba :) Jeśli zostaniesz czytelniczką to prosiłabym o komentarze :) Twoje opowiadanie czytam <3

   Usuń
 2. No no Julka, zapowiada się ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń

Wiadomości