wtorek, 13 maja 2014

Prolog

Wielka Dziesiątka-tylko nieliczni znają ich prawdziwe imiona i nazwiska. Może teraz, gdy wracają by ratować magiczny świat wszyscy ich poznają? Ale zacznijmy od początku.
   Dawnej Prismem rządzili mędrcy i wysokiej rangi czarnoksiężnicy oraz czarownice, lecz osiem lat temu rozpętała się wojna. Słaba już rada nie miała sił walczyć. Zamiast ich wysłano najlepszych wojowników. Jednak nie udało się. Prism umarł. Magicznym światem rządzić zaczęła ciemna strona mocy. Dzieci starców przejęły rządy i znów stawili czoło ciemności. Bitwa trwała rok i znów zakończyła się klęską. Wtedy wnuki pierwszej rady dowiedzieli się, że za dwa lata obejmą rządy i będą musieli zawalczyć o wolność. Mieli wtedy od jedenastu do czternastu lat, a mieli przed sobą cały świat. Zaczęły się przygotowania. Nauczono ich władać bronią i mówić w językach poddanych. Po dwóch latach byli najpotężniejszymi istotami w Prismie. Przejęli radę i już jako Wielka Dziesiątka stanęli na polu bitwy. Gdy dwie najpotężniejsze hybrydy zabiły władcę ciemności wojna po równych dwóch latach się zakończyła. Po pięciu latach niedoświadczeni nastolatkowie uwolnili świat. W Prismie zapanował pokój a oni zostali zesłani na ziemię. Tam szukali czarodziei, bronili ludzi, asystowali a inni jeszcze coś innego. Trzy lata spędzili na takich zajęciach, aż znów dostali wiadomość, że w magicznym świecie źle się dzieje. Przez te lata nie widzieli się na oczy a teraz muszą wrócić. Zjednoczyć swoje siły i stanąć do boju. Czy po rozłące dalej będzie tak samo?
♥♥♥
Prolog już jest! Miał być zupełnie inny, ale ten według mnie jest lepszy. Chyba zdołaliście się dowiedzieć o czym to będzie. Oczywiście akcja nie będzie toczyć się tylko na wojnie. Nudne by to było :D Myślę, że się spodoba <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wiadomości